Zamienniki tuszy do drukarek mają różne opinie. Wiele z nich jakością nie ustępuje oryginalnym wkładom atramentowych znanych producentów. Bardzo łatwo jednak trafić na towar odbiegający w znaczny sposób od tego, czego oczekujemy. Dziś przed Wami krótka lista zamienników, cieszących się sporym uznaniem konsumentów.

Sprawdź ActiveJet AH-652BR Black

Tusz zamiennik czarny firmy ActiveJet. Produkt dedykowany jest do drukarek atramentowych i urządzeń wielofunkcyjnych firmy HP. Przeznaczony do urządzeń HP 652 / F6V25AE. Zamiennik jest refabrykowany. Tusze zamienniki ActiveJet obejmue gwarancja 60 miesięcy. Jego pojemność wynosi 20 ml, przy czym oryginalny tusz HP zawiera tylko 6 ml atramentu. Warto zwrócić uwagę, że zgodnie z informacją podaną przez producenta nie współpracuje z drukarką Deskjet Ink Advantage 5075.

Wypróbuj tusz WOX-B123BN Black

Czarny tusz firmy Wox kompatybilny z większością drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych, najlepiej jednak sprawdzi się w urządzeniach firmy Brother. Tym, co wyróżnia tanie tusze do drukarek Wox to wkład z chipem. Po rozpakowaniu i włożeniu do drukarki jest gotowy do pracy. Tusz WOX-B123BN jest fabrycznie nowy. Nie jest regenerowany, a jego pojemność to 22 ml. Działa nawet w drukarkach Brother z najnowszą wersją oprogramowania. Odwiedź koniecznie sklep internetowy i sprawdź WOX-B123BN Black: https://www.profibiuro.pl/tusze-c-86.html.

JetWorld CE285A dla drukarek HP

Toner przeznaczony do drukarek laserowych firmy HP. Do jego produkcji wykorzystane zostały wyłącznie nowe elementy. To pozwala na bezpieczną i bezawaryjną pracę drukarki, gwarantując przy tym najwyższą jakość wydruków. Jego wydajność w przypadku drukowania ciągłego to 2000 stron A4 przy pięcioprocentowym pokryciu. JetWorld CE285A odpowiada oryginalnemu tonerowi HP 85A. Spełnia wymagania potrzebne do uzyskania certyfikatów jakości ISO 9001 oraz ISO 14001.

Asarto AS-C551M dla drukarek PIXMA

Zamiennik tuszy Canon kompatybilny z większością urządzeń z seri PIXMA takich jak iP-7250, iP-8750, iP-6850, iP-5450; Canon MG-5550, Canon MG-6350, MG-6450; Canon MG-7150; Canon MX-725, MX-925. AS-C551M jest koloru purpurowego (magneta) i zawiera wbudowany chip zaliczający. W pełni funkcjonalne tusze zamienniki Asarto nadają się do stosowania w kolorowych drukarkach atramentowych. Pojemność tego modelu wynosi 11 ml.

Znakomity JetWorld  JWI-H302XLBR

Doskonała alternatywa pozwalająca zastąpić drogie tusze do drukarek HP. Posiada zwiększoną pojemność, dzięki czemu jest jeszcze bardziej wydajny. Tusz jest refabrykowany – został on ponownie napełniony po jednokrotnym użyciu. Do jego wypełnienia użyto wysokiej jakości tuszu produkcji amerykańskiej. Aby działał poprawnie,  należy go odpowiednio dopasować do specyfikacji swojej drukarki.

Asarto AS-LB2320BN idealna współpraca

Brak zastrzeżeń oraz nagroda w postaci przyznanie mu przez kupujących m.in. Laura Konsumenta to najlepsza rekomendacja. Przeznaczony do stosowania w biało-czarnych drukarkach laserowych. Toner TN-2320 objęty jest dożywotnią gwarancją. Przed zakupem zaleca się sprawdzenie parametrów swojej drukarki, co pozwoli uniknąć ewentualnych problemów z dopasowaniem tonera. Produkt marki Asaro najlepiej współpracować będzie z drukarkami i urządzeniami wielofunkcyjnymi Brother.